Over ons

Innovatief, dynamisch & transparant.

Bij het aan- en verkopen van een woning komt veel kijken. Het is vaak een emotioneel en spannend proces voor de verkoper om te verkopen, maar ook voor de koper om zijn/haar nieuwe droomhuis aan te kopen. Door het platform van Bieden & Wonen wordt er naast transparantie omtrent biedingen ook een zeer spannend en leuk proces voor bieders en woningeigenaren gecreëerd. Door een aflopende tijd en oplopende biedingen wordt de druk en spanning opgevoerd. Bieders kunnen vanaf overal in de wereld biedingen plaatsen op ons platform via zijn/haar smartphone, tablet of desktop!

Lokale expertise

Wij zijn gevestigd in meerdere delen van het land. Bekijk hier onze vestigingen.

Huis verkopen?

Heb je ook interesse om jouw huis per opbod te verkopen? Neem met een van onze medewerkers contact op om een selectie van onze aangesloten lokale makelaars bij jou in de buurt te ontvangen waaruit je kunt kiezen om jouw huis middels ons platform te verkopen.

Openingstijden

Maandag: 9:30 – 17:30
Dinsdag: 9:30 – 17:30
Woensdag: 9:30 – 17:30
Donderdag: 9:30 – 17:30
Vrijdag: 9:30 – 17:30
Zaterdag: Op afspraak
Zondag: Op afspraak

Bedrijfsinformatie

Bieden en Wonen BV staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Amsterdam.
KvK-nummer: 34297220
Btw-nummer: NL8191.83.982.B01.

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Marieke Bresser

Office Manager

info@biedenenwonen.nl
06 83 79 85 30

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Robert Migchielsen

Verkoopmakelaar

robert@biedenenwonen.nl
06 34 97 42 85

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Ralph Berkel

Verkoopmakelaar

ralph@biedenenwonen.nl
06 11 75 24 85

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90