Over ons

Makelaars met een voorliefde voor transparantie.
Est. 2008.

Over ons

Bieden en Wonen is een commerciĆ«le onderneming in de branche makelaardij, maar beschikt over op maat gemaakte bied software. Hiermee onderscheiden wij ons ten opzichte van vrijwel alle makelaars. De andere branche waarin wij opereren i.v.m. onze software is IT. De onderneming Bieden en Wonen is bestaan vanuit de behoefte om 100% transparantie te kunnen bieden aan verkoper en koper van woningen in de ‘gesloten’ makelaarswereld. Wij zijn – sinds 2008 – initiatiefnemer in de woningmarkt met het openbaar en inzichtelijk maken van de biedingsprocedure. Onze biedingsprocedure is online. Met deze intellectuele technologie maakt Bieden en Wonen het eenvoudiger, sneller en transparanter om een huis te aan- en verkopen.

Missie

Biedingen zijn reeds inzichtelijk bij ons voor zowel verkoper, als koper. De missie van Bieden en Wonen is het volledig transparant maken van het verkoopproces met onze speciale software en dit verder doorontwikkelen, zowel nationaal als internationaal. Help jij ons mee met onze missie?

 

Bedrijfsinformatie

Bieden en Wonen bestaat uit meerdere vestigingen in Nederland en staat bij de Kamer van Koophandel te Amsterdam ingeschreven onder de naam Bieden en Wonen BV. Bieden en Wonen BV is de hoofdvestiging. Het KvK nummer van de hoofdvestiging is 34297220. Het BTW-nummer is NL8191.83.982.B01. Elke vestiging van Bieden en Wonen heeft haar eigen KvK nummer en unieke BTW nummer en zijn daarmee unieke entiteiten. Deze zijn terug te vinden op de website van de KvK.

Bieden en Wonen vestigingen

Een onderdeel van onze service aan klanten is de lokale expertise die wij willen kunnen bieden. Elke woningmarkt in Nederland is anders. Bieden en Wonen beweert dat het concept overal kan worden toegepast, mits je de juiste strategie benadering kiest. Hiervoor hebben wij getrainde en gecertificeerde Bieden en Wonen makelaars die bij jou thuis langs komen voor de woningopname en/of de bezichtigingen. Bekijk hier onze vestigingen.

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Bart Stemkens

Online marketeer

marketing@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Marieke Bresser

Office Manager

marieke@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Tomas Koning

Binnendienst medewerker

tomas@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Yunthai Hu

Verkoopmakelaar

yunthai@biedenenwonen.nl
06 22 66 33 75

Cindy Huigen

Verkoopmakelaar

cindy@biedenenwonen.nl
06 19 63 25 82

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Ralph Berkel

Verkoopmakelaar

ralph@biedenenwonen.nl
06 11 75 24 85

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Robert Migchielsen

Verkoopmakelaar

robert@biedenenwonen.nl
06 34 97 42 85

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02