Over ons

100% transparant maken van de woningmarkt

Over ons

Bieden en Wonen is een veilingmakelaar. De meest moderne aanpak van deze tijd. Het grootste verschil met de traditionele makelaar is dat alle biedingen bij een veilingmakelaar online verlopen. Op die manier maken wij het verkoopproces 100% transparant voor zowel de verkoper als koper.

 

Online vrijwillig per opbod veilen

 24/7 real-time biedingen volgen
 bekijk ontbindende voorwaarden per bieder
 bieden via smartphone, tablet en laptop vanaf overal ter wereld

 

Lokale Bieden en Wonen vestigingen

Een team van experts van Bieden en Wonen begeleidt je vanaf de woning taxatie t/m het transport van jouw woning. Wij zijn gevestigd in meerdere delen van het land. Bekijk hier onze vestigingen.

Bedrijfsinformatie

Bieden en Wonen BV staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel te Amsterdam.
KvK-nummer: 34297220
Btw-nummer: NL8191.83.982.B01.

 

 

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Marieke Bresser

Office Manager

marieke@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Robert Migchielsen

Verkoopmakelaar

robert@biedenenwonen.nl
06 34 97 42 85

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Ralph Berkel

Verkoopmakelaar

ralph@biedenenwonen.nl
06 11 75 24 85

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90