Huis per opbod verkopen

Je staat op het punt je huis te verkopen. Een goede verkoopstrategie zorgt ervoor dat een woning zo snel mogelijk wordt verkocht tegen de beste voorwaarden. Maar voor welke strategie ga je kiezen? Het komt steeds vaker voor dat een huiseigenaar zijn huis vrijwillig op de veiling aanbiedt, en hoopt het zo sneller en tegen een hogere prijs te kunnen verkopen. Bieden en Wonen doet dit al sinds 2008.

Online vrijwillige veiling

Een transparant systeem
Het verkoopproces kan vaak een frustrerend proces zijn voor zowel de koper als verkoper. Het is moeilijk te overzien welke bieders met welke ontbindende voorwaarden een bod uitbrengen, en alles gebeurd vaak via een ‘gesloten enveloppen’ systeem. Verkopen trajecten bij Bieden en Wonen verlopen allemaal via het online biedsysteem. Dit systeem is ontworpen om het verkoopproces 100% transparant te maken voor zowel de koper als verkoper. In overleg met de makelaar wordt een ‘vanaf-prijs’ ingesteld.

Validatie van de bieders
Na een bezichtiging kan een koper meedoen met de online veiling. Alle bieders worden zorgvuldig gescreend en door ons gevalideerd vóórdat ze biedingen kunnen uitbrengen. In kleine stapjes kunnen aspirant kopers tegen elkaar opbieden. Bij elk bod kan te allen tijden de ontbindende voorwaarden worden ingezien. Na het sluiten van de online veiling gaat het gun traject van start. De verkoper kiest het beste bod.

Niet tevreden met het hoogste bod?
Ben je als verkoper niet tevreden met de biedronde? Dan draaien we gewoon nog een vrijwillige veiling.

Meer weten over verkopen met Bieden en Wonen? Bekijk onze video.

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Marieke Bresser

Office Manager

marieke@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Robert Migchielsen

Verkoopmakelaar

robert@biedenenwonen.nl
06 34 97 42 85

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Ralph Berkel

Verkoopmakelaar

ralph@biedenenwonen.nl
06 11 75 24 85

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90

Succesverhalen

+ 7%!
Richtprijs
€ 275.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 175.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 500.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 350.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 180.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 339.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 395.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 410.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 269.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 299.500
+ 7%!
Richtprijs
€ 325.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 345.000
+ 7%! + 5%!
Richtprijs
€ 125.000
+ 7%! + 7%!
Richtprijs
€ 395.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 169.500
+ 7%!
Richtprijs
€ 249.500