Funda Vastgoedpro

Geen courtage, wel full-service.
Alternatief verdienmodel.
150+ woningen verkocht in 2020!

✅ Gevestigd in Amsterdam
✅ Nieuwer verdienmodel
✅ Full-service verkoopmakelaar
✅ De koper betaalt ons een veilingfee, verkoper geen courtage

Hoe werkt ons alternatieve verdienmodel?

De verkoper meld zijn/haar woning aan via het digitale biedplatform van Bieden en Wonen. Omdat je het huis via ons online biedplatform verkoopt, verleg je de gemaakte verkoopkosten (in de vorm van een veilingfee) door naar de koper. Zo verkoop jij je woning courtage-vrij. De koper betaalt een vast bedrag aan veilingfee van minimaal €2.995,- (incl. 21% btw) via ons platform bovenop het geaccepteerde bod. De verkoper heeft het recht van gunnen nadat alle biedrondes zijn geweest en is dus nooit verplicht om de woning te verkopen. Via ons digitale biedplatform heb je 100% inzage in de biedingen die op jouw huis worden gedaan. Bekijk in onze brochure wat je van ons kan verwachten. Dat is exact hetzelfde als elke andere makelaar die jij kent!

Download brochure

 

Reken voorbeeld (veilingfee)

Normaal gesproken betaalt de verkoper een courtage-fee aan de makelaar bij het succesvol verkopen van de woning. Door middel van onze slimme geautomatiseerde bied software kan je als verkoper via ons opbod platform deze courtage kosten in de vorm van een veilingfee verleggen naar de koper.

Stel dat je als verkoper een uiteindelijk hoogste bod van €420.000 hebt ontvangen via ons biedplatform en daar akkoord mee wilt gaan. Dan gun je de woning indien je de woning voor dat bedrag wilt verkopen. Vervolgens betaalt de koper bovenop het door jou geaccepteerde bod een veilingfee ter hoogte van (minimaal) €2.995 (incl. 21% BTW). De totale koopsom in de voorlopige koopakte wordt daarmee €422.995 (netto bod €420.000 + veilingfee €2.995). Kopers zijn verplicht op deze manier om de veilingkosten te betalen. Het netto geaccepteerde bod en de veilingfee worden door de betrokken notaris op jouw en ons rekeningnummer gestort. Iedereen blij!


Bod: €420.000 (betaalt de koper)


Veilingfee: €2.995 (betaalt de koper)


Totale koopsom: €422.995


Courtage kosten verkoper: €0


De koper kan de bovenstaande veilingfee mee financieren in de hypotheek!

 

  • Meer weten over onze moderne aanpak? Laat je gegevens achter en we bellen je snel terug.

  • Als je geen vriendencode hebt kun je dit veld leeglaten

 

Courtage pakketten

Wil je toch liever een courtage afspraak maken met ons en gebruik maken van ons bied platform? Bekijk dan hier de verschillende pakketten die wij aanbieden. Kies je voor een courtage afspraak met Bieden en Wonen, dan betaalt de verkoper alle kosten. In dit geval heeft de koper geen veilingfee kosten zoals in het voorbeeld hierboven.

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Bart Stemkens

Online marketeer

marketing@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Marieke Bresser

Office Manager

marieke@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Tomas Koning

Binnendienst medewerker

tomas@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Yunthai Hu

Verkoopmakelaar

yunthai@biedenenwonen.nl
06 22 66 33 75

Cindy Huigen

Verkoopmakelaar

cindy@biedenenwonen.nl
06 19 63 25 82

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Ralph Berkel

Verkoopmakelaar

ralph@biedenenwonen.nl
06 11 75 24 85

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Robert Migchielsen

Verkoopmakelaar

robert@biedenenwonen.nl
06 34 97 42 85

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02