Funda Vastgoedpro

€0 voor verkoper.
De koper betaalt de kosten.
De hoogste verkoopprijs per opbod.

Bieden en Wonen makelaars is een full-service verkoopmakelaar, waarbij ons aanbod via ons transparante biedplatform wordt verkocht. Als verkoper kan je eenvoudig de verkoopkosten die je hebt voor onze dienstverlening via ons biedplatform verleggen naar de koper. De koper kan deze kosten ook weer mee financieren in de hypotheek som. Iedereen blij! Niet elke woning is hiervoor geschikt. Nieuwsgierig geworden? Kom er snel achter of jouw woning geschikt is.

Meer dan 150+ woningen recent verkocht!

Bieden en Wonen werkt met een digitaal geautomatiseerd biedplatform. Biedingen gaan vanaf een bepaalde startprijs omhoog en per opbod. Één van onze makelaars doet de woningopname en komt langs voor een vanafprijs waardebepaling. Bieden en Wonen heeft een systeem ontwikkeld sinds 2008 om woningen per opbod te verkopen en huizen voor de hoogste verkoopprijs te verkopen. Daarnaast betaal je als verkoper geen courtage kosten meer, maar betaalt de koper de gemaakte verkoopkosten.

Écht gratis voor de verkoper? Ja.

Omdat wij een biedplatform hebben ontwikkeld kan de verkoper de kosten verleggen naar de koper. Stel het hoogste bod via ons biedplatform op jouw woning is €420.000 en jij wilt hiermee akkoord gaan. Dan betaalt de bieder een extra bedrag van €2.995 (dit zijn de verkoopkosten voor Bieden en Wonen) bovenop de koopsom van €420.000. De nieuwe koopsom wordt daarmee €422.995.

Rekenvoorbeeld
Koper heeft geboden op jouw woning: €420.000
Koper betaalt de Bieden en Wonen kosten: €2.995
_______________________________________ +
Nieuwe totale koopsom wordt: €422.995

Courtage kosten verkoper: €0

Belangrijk: de koper kan het bedrag van €2.995 wat aan Bieden en Wonen wordt betaalt mee financieren in de hypotheek.

 

 

Per opbod verkopen, hoe werkt dat?

Via het online biedplatform van Bieden en Wonen bereik je de hoogste verkoopprijs voor jouw woning. Door de krappe woningmarkt zijn er veel bieders die op je huis zullen gaan bieden. Ons geautomatiseerde opbod platform zorgt voor de beste verkoopprijs. Bekijk de uitleg video hieronder.

Ben je nieuwsgierig geworden naar onze dienstverlening en ben je van plan je huis binnenkort te gaan verkopen? Laat onder aan de pagina jouw gegevens achter. Wij bellen je terug en zullen jouw woning bestuderen en kijken of deze geschikt is voor een verkoop via ons systeem. De woningen die meestal het beste in aanmerking komen voor ons systeem zitten in de prijsklasse tot €600.000.

Het Bieden en Wonen makelaarsteam staat voor je klaar

Heb je vragen? Één van onze makelaars belt je terug.

 

Maak een afspraak en ontdek of jouw woning geschikt is.

Meer informatie? Kom er achter of jouw huis geschikt is.

Vanwege de huidige maatregelen is het ook mogelijk een kennismakingsgesprek op afstand via Zoom of Google Meet in te plannen.

  • Niet verplicht, wel zo praktisch

Ook op afstand kunnen wij de verkoop voor je regelen.

Ons team

Caspar Phijffer

Algemeen Directeur & Eigenaar

caspar@biedenenwonen.nl
06 38 20 97 60

Bart Stemkens

Online marketeer

marketing@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Marieke Bresser

Office Manager

marieke@biedenenwonen.nl
085 130 23 61

Yunthai Hu

Verkoopmakelaar

yunthai@biedenenwonen.nl
06 22 66 33 75

Cindy Huigen

Verkoopmakelaar

cindy@biedenenwonen.nl
06 19 63 25 82

Marco Verbeek

Verkoopmakelaar

marco@biedenenwonen.nl
06 54 27 53 32

Arend Verbeek

Verkoopmakelaar

arend@biedenenwonen.nl
06 28 27 42 90

Rink Dobbenga

Verkoopmakelaar

rink@biedenenwonen.nl
06 55 84 45 00

Roland van Starrenburg

Verkoopmakelaar

roland@biedenenwonen.nl
06 11 12 30 55

Sathis Jairam

Verkoopmakelaar

sathis@biedenenwonen.nl
06 52 06 12 34

Niels Kooijman

Veilingmeester

veilingen@biedenenwonen.nl
06 53 50 07 02

Johan Tolsma

Verkoopmakelaar & Vestigingsmanager

johan@biedenenwonen.nl
06 14 61 45 14

Marijke Valkenburg

Backoffice medewerkster

marijke@biedenenwonen.nl

Ferry Hofer

Verkoopmakelaar

ferry@biedenenwonen.nl

Lars Vos

Verkoopmakelaar

lars@biedenenwonen.nl

Succesverhalen

+ 7%!
Richtprijs
€ 275.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 325.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 295.000
+ 7%! + 14%!
Richtprijs
€ 285.000
+ 7%! + 8%!
Richtprijs
€ 260.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 400.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 1.000.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 300.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 275.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 194.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 245.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 725.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 225.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 300.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 100.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 175.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 380.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 231.500
+ 7%!
Richtprijs
€ 500.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 350.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 180.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 389.500
+ 7%!
Richtprijs
€ 339.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 395.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 245.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 410.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 325.000
+ 7%! + 5%!
Richtprijs
€ 125.000
+ 7%! + 7%!
Richtprijs
€ 395.000
+ 7%!
Richtprijs
€ 169.500
+ 7%!
Richtprijs
€ 249.500