Recente Objecten

loading...

+31 (0) 85 130 23 61

|

info@biedenenwonen.nl

Maandag t/m Vrijdag 9:00 - 18:00

LOKALE MAKELAARS EN ADVISEURS

In verschillende delen van het land werkt Bieden en Wonen met gecertificeerde adviseurs en makelaars. Op de plaatsten waar wij geen vestiging hebben, zijn wel adviseurs die het Bieden en Wonen concept vertegenwoordigen. Lees meer over het concept: de opbod werkwijze.

John Balk

0 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 10 85 98 84 john@biedenenwonen.nl

Carla Janssen

8 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 42 10 76 31 casparphijffer@hotmail.com

Nikkie Azarkan

0 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 41 81 55 74 nikkie@biedenenwonen.nl

Helga Sauer

3 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 31 90 57 13 helga@biedenenwonen.nl

Rob Sauer

2 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 15 96 40 43 rob@biedenenwonen.nl

Chris Janssen

6 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 51 53 95 60 chris@biedenenwonen.nl

Roland van Starrenburg

5 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 11 12 30 55 roland@biedenenwonen.nl

Caspar Phijffer

5 Objecten aangeboden

+31 (0) 6 38 20 97 60 caspar@biedenenwonen.nl
+31 (0) 85 130 23 61 info@biedenenwonen.nl
Bekijk Het Bieden en Wonen Team

IS UW WONING GESCHIKT OM TE VERKOPEN IN 30 DAGEN?

  • op funda
  • Speciale woningpromotie met droomhuis online virtuele woningtour
  • woning promotie verkoop woning